קבלה

ספרו של האריז"ל - המרכז כללים וסודות עליונים בגלגול נשמות. הספר עמוק ומיוחד וכתוב בשפת הענפים שבקבלה, יש להיזהר ללומדו על פי הגדרים במבוא לספר הזוהר.בעל הסולם נתן לנו סולם ופתח להבין את כתבי האריז"ל. ספר חובה לכל דורש ה'.מומלץ ללמוד את מבוא לספר הזוהר לפני לימוד בספר זה.
video

הזוהר הקדוש - מי יוכל למלל שבחו של ספר עצום כזה או אפילו לדבר אודותיו. דבר אחד נאמר, כולנו יודעים מה שנאמר בזוהר הקדוש עצמו שעל ידי לימוד הזוהר הקדוש נצא מגלות לגאולה, כך בדור כולו וכך בפנימיות כל אדם המרגיש עצמו בגלות רוחנית - הרי שעל ידי לימוד זה יוכל לצאת לגאולה פנימית ואמתית.את ספר הזוהר כתב התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי לפני כ2,000 שנה, ועליו כתב בעל הסולם הקדוש את פרוש "הסולם". ספר הזוהר מתחלק לפי פרשות התורה, וכולל גם את הקדמת ספר הזוהר ואת תיקוני הזוהר. הלימוד בספר נעשה כך שבכל שיעור מלמד הרב שלושה עמודים, בכל יום שיעור אחד, בעזרת ה' בכל שמונה שנים נסיים ללמוד את כל הזוהר הקדוש. 
video

תלמוד עשר הספירות זהו ספר עיקרי ויסודי בלימוד חכמת הקבלה בכלל ובספרי בעל הסולם בפרט.הספר מתפרס על פני שבעה כרכים הכוללים ט"ז חלקים (בכל כרך מספר חלקים). סדר הלימוד מתבצע כך שלומדים בכל יום שיעור אחד, שבו לומדים שני עמודים, כך שבכל שלוש שנים מסיימים את כל לימוד התע"ס.הספר מבאר את כל סדר השתלשלות העולמות, מעולם א"ס ועד תפיסת העולם הזה בצורה שלימה.כל אדם הרוצה ללמוד את חכמת הקבלה בצורה רצינית ועמוקה מוכרח ללמוד את הספר הזה. הספר מוביל את הלומד שלב אחר שלב משערי חכמת הקבלה ועד לעמקות הגדולה שבכל נושא מחכמת הקבלה, והכל בשפה פשוטה ומובנת לכל אדם.  
video

זהו ספר שכתב בעל הסולם, המקיף את כל נושאי חכמת הקבלה. הלימוד מתאים לכל מתחיל הרוצה לכנוס בשערי חכמת הקבלה. בפתיחה זו מוליך בעל הסולם את הקורא שלב אחר שלב בצורה ברורה ומובנת עד עמקי חכמת הקבלה. פתיחה זה כוללת 188 אותיות, והיא קצרה מאד ביחס לספר "תלמוד עשר הספירות" המעמיק יותר בכל נושא בחכמת הקבלה.
video

אוצר מיוחד ירד לעולם, ואין מילים להרבות בשבחהספר מלקט יסודות בעבודה רוחנית, ומהלכים קוסמיים, מומלץ לכל דורש ה'
שתף אותנו

לתגובות היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו

להשאיר תגובה

Or