איך להתחיל ללמוד

שלום לך אורח יקר,
באם אלו צעדיך הראשונים בנתיבי חכמת הקבלה, אל דאגה, כאן נוכל להתאים לך מסלול ייחודי בו תוכל להתחיל ולקבל את היסודות הראויים כדי להיכנס אל שערי חכמת הקבלה.
הלימוד עצמו מתחלק ללימודי השקפה קבלית, ולימוד החכמה עצמת כשההמלצה היא להתחיל מן השלב ההשקפתי, ולאחר שצברתם ידע בתחום זה, להתחיל את לימוד ההקדמות, ומהם להיכנס ללימוד החכמה עצמה (כמובן במקביל ללימודי ההשקפה).
אז, אם נעשה את זה פשוט:
1. לימוד השקפה
2. הקדמות לחכמת הקבלה
3. חכמת הקבלה
ההמלצה שלנו היא ללמוד במרכז הלימודי של בית המדרש, שם חילקנו את הלימוד למספר שלבים התואמים את הצורך בלימודי השקפה, יסודות והקדמות. במרכז הלימודי, תוכלו למצוא שאלות חזרה בכל שיעור, ומבחן מסכם בסיום כל שלב לימודי.
אז, אל פחד, היכנסו עוד היום למרכז הלימודי (ללא עלות) והתחילו ללמוד קבלה!
לכל שאלה או עניין פנו אלינו עכשיו בטלמסר 050-314-1111 או בכתובת [email protected]
אם אתם רוצים טעימה מהירה וזריזה מטעמה של חכמת הקבלה, קיבצנו עבורכם מספר שיעורי הקדמה ומבואות כאן, כדי שתוכלו להתחיל ללמוד מיד, להבין את דרכו של מרן בעל "הסולם" עד שתרשמו למרכז הלימודי שלנו.

הערה חשובה – אין בכל האמור לעיל לבטל או להעיד כי אין צורך בלימוד התורה הנגלית ח"ו (גמרא, משנה, הלכה, אגדה) וידע כל מי שחפץ ללכת בדרך האמת, כי לא ניתן להשיג את פנימיות התורה, ללא חיצוניות התורה, כפי שהעידו גדולי המקובלים זי"ע, עוד בנושא זה בסרטון הקצר הבא: